„ Czyż możemy narodowi ofiarować większy dar,
nad wychowanie i wykształcenie młodzieży.”
                                                               Cyceron

Kończy się rok szkolny 2016/2017, rok wytężonej pracy uczniów, nauczycieli i rodziców. Rozpoczynające się wakacje to okres wypoczynku, a także zbierania sił i energii na kolejny rok szkolny.

Drodzy Uczniowie!!!

z całego serca gratuluję Wam wiedzy i umiejętności, które zdobyliście w mijającym roku szkolnym. Życzę, aby wakacje były okresem dobrego i bezpiecznego wypoczynku, czasem samych radosnych chwil i miłych przygód.

Szanowni Nauczyciele i Wychowawcy!!!
składam serdeczne podziękowanie za codzienny trud, twórczą pracę dydaktyczną i wychowawczą, za zaangażowanie i wytrwałość. Zawód, który wybraliście, wymaga wielkiej odpowiedzialności i życiowej mądrości. Pod Waszą opiekę trafiają pokolenia młodych Polaków. Otwieracie ich umysły nie tylko na świat wiedzy, ale także na świat wartości. Niech znakomite osiągnięcia i godna postawa wychowanków będą wspaniałą nagrodą i zachętą dla Państwa do dalszego działania. Wdzięczność uczniów, uznanie rodziców, daje Wam siłę oraz wiarę w sens trudnej pracy. Łączę wyrazy szacunku, życzę pomyślności oraz szczęścia w życiu osobistym i rodzinnym.

Drodzy Rodzice i Przyjaciele Szkoły!!!

jesteście szczególną częścią społeczności szkolnej, której rolę trudno przecenić. Dziękuję za wszystkie dokonania, podejmowane działania na rzecz społeczności szkolnej. Państwu, sojusznikom dzieci i młodzieży składam gorące życzenia radości z działań na rzecz usprawniania edukacji oraz wszelkiej pomyślności na przyszłe dni. Niech dobre zdrowie i pogoda ducha zawsze pomagają Państwu w realizacji planów. Łączę życzenia wielu radości w życiu
osobistym.

Dyrektor SP 5