Ogłoszenia
- Szczegóły
- Kategoria: Ogłoszenia
- Odsłony: 120
23.05.2024 R. /CZWARTEK/
GODZINY ZEBRANIA:
KLASA |
SALA |
GODZINA ZEBRANIA |
I A – H. IDZIKOWSKA |
302 |
1615 |
I B – KOLIBOWSKA M. |
304 |
1615 |
I C – WOŚ E. |
204 |
1615 |
II A - OCHAB D. |
205 |
1615 |
II B –WCISŁA N. |
202 |
1615 |
III A – ŻYLIŃSKA A. |
305 |
1615 |
III B – E.PODWOJSKA-HORBACZ |
303 |
1615 |
IIIC – . A. LEWANDOWSKA |
301 |
1615 |
IV A – FRĄCKIEWICZ D. |
31 |
1700 |
IVB – A.WOLANOWSKA |
14 |
1700 |
IV C – NIEWIADOMSKI R. |
S. komp. |
1700 |
V A – A. ŚLIWIAK |
36 |
1700 |
VB – I. MALIŃSKA |
22 |
1700 |
VI A – KSIĄŻAK MARIA |
24 |
1700 |
VI B – ZĘGOTA ANNA |
32 |
1700 |
VI C – STACHOWICZ P. |
21 |
1700 |
VII A – JARMOŁA G. |
23 |
1700 |
VII B - CYGAN J. |
25 |
1700 |
VIII A – PIETRZAK M. |
11 |
1700 |
POZOSTALI NAUCZYCIELE PROWADZĄ DYŻURY W POKOJU NAUCZYCIELSKIM W GODZINACH 17.00- 18.00. WYCHOWAWCY IV-VIII POZOSTAJĄ W SWOICH SALCH DO GODZ 18.00. DYREKCJA JEST DO DYSPOZYCJI W SEKRETARIACIE 16.30-18.00
- Szczegóły
- Kategoria: Ogłoszenia
- Odsłony: 341
Godzina dostępności nauczycieli
LP. |
Nazwisko i imię nauczyciela |
Dzień tygodnia Godziny |
Nr sali |
Bazydło Marzena |
OSTATNI CZWARTEK MIESIĄCA 9.35-10.35 |
pokój nauczycielski |
|
Chalecka Ilona |
poniedziałek 13:00-14:00 |
s. 4 |
|
Cygan Grzegorz |
czwartek 12.30-13.30(każdy 2 i 4 czwarek miesiąca) |
pokój nauczycielski |
|
Cygan Joanna |
poniedziałek 13:30-14:30 |
103 |
|
Czubaszek Magdalena |
statni wtorek miesiąca, godz. 14:30 |
102 |
|
Dorawa Małgorzata |
czwartek od 14do15 |
5 |
|
Filipek Marcin |
Ostatni Pon każdego miesiąca 15.10-16.10 |
pokój nauczycielski |
|
Frąckiewicz Dariusz |
Poniedziałek 13.30 |
pokój nauczycielski |
|
Biedawska Agnieszka |
pierwszy i trzeci piątek od 13.30 |
sala 202 |
|
Idzikowska Hanna |
czwartek 15.30 -16. 30 |
302 |
|
Jarmoła Genowefa
|
czwartek 13.30-14.30 |
204 |
|
Kaczmarczyk Karolina |
ostatni poniedziałek miesiąca o 14.30 |
104 |
|
Kępa Wiesłąwa |
Środa 13.00-14.00 |
Pok naucz |
|
Kolibowska Monika |
Poniedziałek 11.45-12.45. |
pokój nauczycielski |
|
Kowalczyk Bożena |
środa godz:13.35- 14.35 |
s. 301 |
|
Książak Maria |
wtorek - 7 lekcja sala 13.40-14.40 |
103 |
|
Kurek Katarzyna |
czwartek 13.00-14.00 |
sala nr3, budynek świetlicy |
|
Lasecka Agnieszka |
Środa 14.00- 15.00 pierwsze i ostatnia środa miesiąca |
Gab. psedagoga |
|
Lewandowska Anna |
wtorek 14.25 - 15.25 - |
pok. nauczycielski |
|
Lubert Dorota |
wtorek 9:15-10:15. |
Gabinet pedagoga |
|
Malińska Iza |
środa 13.30 - 14.30 |
104b |
|
Niewiadomski Roman |
Środa 13.30 do 14.30 |
101 |
|
Ochab Dorota |
Poniedziałek 12.35- 13.35 |
pokój nauczycielski |
|
Pacholczyk zofia |
czwartek w godzinie od 13.30 do 14.30. |
logopeda |
|
Pietrzak Monika |
12.35 - 12.10 środa |
pokój nauczycielski |
|
Podwojska- Horbacz Ewa |
Czwartek12.45-13.45 |
303 |
|
Rusak Jolanta |
wtorek godzina 15.30-16.30 |
sala 301 |
|
Siejko Kamila |
czwartek 15.20 – 16.20 Co 2 tyg |
sala 102. |
|
Sielewicz Bogusława |
Pon 13.40-14.40 |
s.101 |
|
Stachowicz Patryk |
piątek 14:30 do 15:30 |
pokój nauczycielski |
|
Stasiewicz Ewelina |
środy 11.40-12.40 |
pokój nauczycielski |
|
Stemplińska Joanna |
poniedziałek od 11.45 do 12.45. |
świetlica |
|
Szyfman Małgorzata |
Środa godz.14 |
sala nr12 |
|
Śliwiak Anna |
Poniedziałek 13.30-14.30 |
Pok naucz |
|
Wcisła Natalia |
Wtorek,11.45-12.45 . |
Pokój nauczycielski |
|
Wolanowska Aleksandra |
poniedziałek 14.30-15.30- |
sala nr 105 |
|
Woś Eliza |
środy 15.30-16.30 |
305 |
|
Zęgota Anna |
środa 14:30 - 15:30 |
pokój nauczycielski |
|
Żylińska Jadwiga |
poniedziałki 10.40 - 11.40 |
305 |
|
Dziemidowicz Agnieszka |
czwartek 13.35-14.35 |
pokój nauczycielski |
- Szczegóły
- Kategoria: Ogłoszenia
- Odsłony: 716
Szanowni Rodzice
Zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Burmistrza Miasta Braniewa postępowanie rekrutacyjne 2024//2025 do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych rozpocznie się od marca. Dokumenty i szczegółowe informacje w sprawie rekrutacji dostępne do pobrania na stronie szkoły w zakładce: O nas /dokumenty/ rekrutacja 2024/2025.
Informujemy, że do obwodu Szkoły Podstawowej nr 5 im. Ziemi Braniewskiej w Braniewie przynależą następujące ulice: Botaniczna, Łąkowa, Moniuszki, Zielona, Sikorskiego, 700 Lecia, Dąbrowskiego, Słoneczna, Stefczyka , Gen. Grota –Roweckiego, Dembińskiego, Sowińskiego, Sucharskiego, Bema, Elizy Orzeszkowej , Fryderyka Chopina, Wałowa, Władysława Jagiełły, Kopernika, Mielczarskiego, Krasickiego, Elbląska(numery nieparzyste)oraz miejscowości z terenu gminy wiejskiej Braniewo: Glinka, Rudłowo, Zawierz
- Szczegóły
- Kategoria: Ogłoszenia
- Odsłony: 621
18.01.2024 r.(CZWARTEK)
KLASA |
SALA |
GODZINA ZEBRANIA |
I A – H. IDZIKOWSKA |
302 |
1600 |
I B – KOLIBOWSKA M. |
304 |
1600 |
I C – WOŚ E. |
204 |
1600 |
II A - OCHAB D. |
205 |
1600 |
II B –WCISŁA N. |
202 |
1600 |
III A – ŻYLIŃSKA A. |
305 |
1600 |
III B – E.PODWOJSKA-HORBACZ |
303 |
1600 |
IIIC – . A. LEWANDOWSKA |
301 |
1600 |
IV A – FRĄCKIEWICZ D. |
302 |
1700 |
IVB – A.WOLANOWSKA |
105 |
1700 |
IV C – NIEWIADOMSKI R. |
101 |
1700 |
V A – A. ŚLIWIAK |
104B |
1700 |
VB – I. MALIŃSKA |
104A |
1700 |
VI A – KSIĄŻAK MARIA |
102 |
1700 |
VI B – ZĘGOTA ANNA |
305 |
1700 |
VI C – STACHOWICZ P. |
205 |
1700 |
VII A – JARMOŁA G. |
204 |
1700 |
VII B - CYGAN J. |
103 |
1700 |
VIII A – PIETRZAK M. |
202 |
1700 |
POZOSTALI NAUCZYCIELE PROWADZĄ DYŻURY W POKOJU NAUCZYCIELSKIM W GODZINACH 17.00- 18.00. WYCHOWAWCY IV-VIII POZOSTAJĄ W SWOICH SALCH DO GODZ 18.00. DYREKCJA JEST DO DYSPOZYCJI W SEKRETARIACIE 16.30-18.00
- Szczegóły
- Kategoria: Ogłoszenia
- Odsłony: 890
Serdecznie zapraszamy Rodziców uczniów klas I-VIII na zebrania w dniu 13.09.2023
KLASA |
SALA |
GODZINA ZEBRANIA |
I A – H. IDZIKOWSKA |
302 |
1600 |
I B – KOLIBOWSKA M. |
304 |
1600 |
I C – WOŚ E. |
204 |
1600 |
II A - OCHAB D. |
205 |
1600 |
II B –WCISŁA N. |
202 |
1600 |
III A – ŻYLIŃSKA A. |
305 |
1600 |
III B – E.PODWOJSKA-HORBACZ |
303 |
1600 |
IIIC – . A. LEWANDOWSKA |
301 |
1600 |
IV A – GRABARSKA M. |
302 |
1700 |
IVB – A.WOLANOWSKA |
105 |
1700 |
IV C – NIEWIADOMSKI R. |
101 |
1700 |
V A – A. ŚLIWIAK |
104B |
1700 |
VB – I. MALIŃSKA |
104A |
1700 |
VI A – KSIĄŻAK MARIA |
102 |
1700 |
VI B – ZĘGOTA ANNA |
305 |
1700 |
VI C – STACHOWICZ P. |
205 |
1700 |
VII A – JARMOŁA G. |
204 |
1700 |
VII B - CYGAN J. |
103 |
1700 |
VIII A – PIETRZAK M. |
202 |
1700 |
POZOSTALI NAUCZYCIELE PROWADZĄ DYŻURY W POKOJU NAUCZYCIELSKIM W GODZINACH 17.00- 18.00. WYCHOWAWCY IV-VIII POZOSTAJĄ W SWOICH SALACH DO GODZ 18.00. DYREKCJA JEST DO DYSPOZYCJI W GABINETACH 16.30-18.00
- Szczegóły
- Kategoria: Ogłoszenia
- Odsłony: 896
Rodzice uczniów , którzy chcieliby skorzystać w roku szkolnym 2023/2024 z ”Gorącego posiłku „ prosimy o dostarczenie deklaracji korzystania z obiadów do dnia 08.09.2023r. do sekretariatu. Regulamin wydawania posiłków dostępny na stronie szkoły w zakładce „ O nas”.