Strona główna
ZEBRANIA Z RODZICAMI KLAS UCZNIÓW I-VIII
- Szczegóły
- Kategoria: Ogłoszenia
11.04.2024 R. /CZWARTEK/
KLASA |
SALA |
GODZINA ZEBRANIA |
I A – H. IDZIKOWSKA |
302 |
1615 |
I B – KOLIBOWSKA M. |
304 |
1615 |
I C – WOŚ E. |
204 |
1615 |
II A - OCHAB D. |
205 |
1615 |
II B –WCISŁA N. |
202 |
1615 |
III A – ŻYLIŃSKA A. |
305 |
1615 |
III B – E.PODWOJSKA-HORBACZ |
303 |
1615 |
IIIC – . A. LEWANDOWSKA |
301 |
1615 |
IV A – FRĄCKIEWICZ D. |
31 |
1700 |
IVB – A.WOLANOWSKA |
14 |
1700 |
IV C – NIEWIADOMSKI R. |
S. komp. |
1700 |
V A – A. ŚLIWIAK |
36 |
1700 |
VB – I. MALIŃSKA |
22 |
1700 |
VI A – KSIĄŻAK MARIA |
24 |
1700 |
VI B – ZĘGOTA ANNA |
32 |
1700 |
VI C – STACHOWICZ P. |
21 |
1700 |
VII A – JARMOŁA G. |
23 |
1700 |
VII B - CYGAN J. |
25 |
1700 |
VIII A – PIETRZAK M. |
11 |
1700 |
POZOSTALI NAUCZYCIELE PROWADZĄ DYŻURY W POKOJU NAUCZYCIELSKIM W GODZINACH 17.00- 18.00. WYCHOWAWCY IV-VIII POZOSTAJĄ W SWOICH SALCH DO GODZ 18.00. DYREKCJA JEST DO DYSPOZYCJI W SEKRETARIACIE 16.30-18.00
KONKURS FOTOGRAFICZNY "UROKI BRANIEWA" - REGULAMIN
- Szczegóły
- Kategoria: Aktualności
Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 5 im. Ziemi Braniewskiej w Braniewie.
Osoby odpowiedzialne: Hanna Idzikowska, Bożena Kowalczyk
- Celem konkursu jest uwrażliwienie na piękno przyrody i obiektów w miejscu zamieszkania oraz dostrzeganie niezwykłych detali przyrody, które powstały w sposób naturalny lub są wynikiem działalności człowieka. Ponadto celem konkursu jest rozwijanie wśród uczniów umiejętności obserwacji przyrody i zabytków, dokumentowania, interpretacji oraz opisu.
- Temat konkursu brzmi „ Uroki Braniewa”.
W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkoły z klas IV-VIII .Wymagana jest zgoda i podpis rodziców lub opiekunów, który należy złożyć na karcie zgłoszenia.
Uczestnik konkursu ma przedstawić 1 fotografię ciekawego, intrygującego, niezwykłego miejsca, obiektu lub przyrody. Fotografia powinna być wykonana na terenie miasta Braniewa.
Część fotograficzna
Wymagany format zdjęć to 15x21
Część opisowa
W części opisowej na karcie zgłoszenia powinna znaleźć się szczegółowa lokalizacja miejsca( nazwa ulicy, charakterystyczny punkt odniesienia) celem identyfikacji.
- 4.Fotografie z kartą zgłoszenia umieszczone w przeźroczystej „koszulce” należy składać u osób odpowiedzialnych za konkurs lub wychowawcy do 27.03.2024r.
- 5.Kartę zgłoszeniową i regulamin konkursu można uzyskać bezpośrednio u osób odpowiedzialnych za konkurs lub na stronie internetowej szkoły sp5braniewo.pl
- 6.Zgłoszenie prac na konkurs uważane będzie za uznanie warunków regulaminu, wyrażenie zgody na nieodpłatne przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr101, poz.926 z późn. zm.) oraz przeniesienie praw autorskich w całości na rzecz Szkoły Podstawowej nr 5 im. Ziemi Braniewskiej w Braniewie.
- 7.Wszystkie prace będą traktowane z największą starannością, jednak organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za niezachowanie warunków regulaminu.
- 8.Oceny prac dokona powołane przez Organizatora Jury Konkursu. . Po zakończeniu konkursu odbędzie się wystawa prac w budynku Szkoły Podstawowej nr 5 im. Ziemi Braniewskiej w Braniewie.
- 9.Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród zwycięzcom konkursu nastąpi 30 kwietnia 2024 r. podczas uroczystej akademii z okazji ŚWIĘTA SZKOŁY.
- 10.We wszystkich sprawach nieuregulowanych regulaminem decyduje Jury
i ostateczna interpretacja Regulaminu należy do Jury.
Organizatorzy
Aby pobrać kartę zgłoszenia kliknij TUTAJ
KONKURS LITERACKI" UROKI BRANIEWA"
- Szczegóły
- Kategoria: Aktualności
REGULAMIN
1. Organizator: Szkoła Podstawowa nr 5 im. Ziemi Braniewskiej
w Braniewie.
2. Cele konkursu:
- upowszechnianie twórczości dziecięcej oraz prezentacja artystycznych zdolności uczniów.
- Adresaci konkursu: uczniowie klas I – III , IV - VIII
- Zasady uczestnictwa:
- zadaniem konkursowym jest napisanie wiersza na temat uroków naszego miasta Braniewa (tradycje, zwyczaje, piękne miejsca, zabytki)
- Kryterium oceny: samodzielność, pomysł, zgodność z tematem, poprawność językowa, wartość literacka.
- 6.Każdy uczestnik może zgłosić 1 utwór.
- Utwory mają być stworzone samodzielnie przez dzieci, dopuszczalna jest pomoc dorosłego (rodzic, starsze rodzeństwo) w formie napisania tekstu, który wcześniej ułożyło dziecko.
- 8.Do utworu należy dołączyć metryczkę wraz z oświadczeniem rodzica/prawnego opiekuna. Brak metryczki uniemożliwia uczestnictwo w konkursie.
- Zgłoszenie utworu do konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem, że jest to utwór własny, samodzielny, który wcześniej nie był publikowany.
- Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zatrzymania prac oraz do publikacji na stronie własnej szkoły .
- Termin dostarczenia prac: 27.03.2024 - Pani G. Jarmoła
- Oceny prac konkursu dokona Jury powołane przez organizatora konkursu.
- Wszyscy autorzy utworów otrzymają pamiątkowe dyplomy, laureaci nagrody.
- Organizator zastrzega sobie inny podział nagród, w zależności od poziomu nadesłanych utworów.
- O dokładnym terminie wyników i wręczenia nagród wszyscy uczestnicy konkursu zostaną powiadomieni. Lista nagrodzonych zostanie zamieszczona na stronie szkoły.
Aby pobrać kartę zgłoszenia kliknij TUTAJ
GODZINA DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI
- Szczegóły
- Kategoria: Ogłoszenia
Godzina dostępności nauczycieli
LP. |
Nazwisko i imię nauczyciela |
Dzień tygodnia Godziny |
Nr sali |
Bazydło Marzena |
OSTATNI CZWARTEK MIESIĄCA 9.35-10.35 |
pokój nauczycielski |
|
Chalecka Ilona |
poniedziałek 13:00-14:00 |
s. 4 |
|
Cygan Grzegorz |
czwartek 12.30-13.30(każdy 2 i 4 czwarek miesiąca) |
pokój nauczycielski |
|
Cygan Joanna |
poniedziałek 13:30-14:30 |
103 |
|
Czubaszek Magdalena |
statni wtorek miesiąca, godz. 14:30 |
102 |
|
Dorawa Małgorzata |
czwartek od 14do15 |
5 |
|
Filipek Marcin |
Ostatni Pon każdego miesiąca 15.10-16.10 |
pokój nauczycielski |
|
Frąckiewicz Dariusz |
Poniedziałek 13.30 |
pokój nauczycielski |
|
Biedawska Agnieszka |
pierwszy i trzeci piątek od 13.30 |
sala 202 |
|
Idzikowska Hanna |
czwartek 15.30 -16. 30 |
302 |
|
Jarmoła Genowefa
|
czwartek 13.30-14.30 |
204 |
|
Kaczmarczyk Karolina |
ostatni poniedziałek miesiąca o 14.30 |
104 |
|
Kępa Wiesłąwa |
Środa 13.00-14.00 |
Pok naucz |
|
Kolibowska Monika |
Poniedziałek 11.45-12.45. |
pokój nauczycielski |
|
Kowalczyk Bożena |
środa godz:13.35- 14.35 |
s. 301 |
|
Książak Maria |
wtorek - 7 lekcja sala 13.40-14.40 |
103 |
|
Kurek Katarzyna |
czwartek 13.00-14.00 |
sala nr3, budynek świetlicy |
|
Lasecka Agnieszka |
Środa 14.00- 15.00 pierwsze i ostatnia środa miesiąca |
Gab. psedagoga |
|
Lewandowska Anna |
wtorek 14.25 - 15.25 - |
pok. nauczycielski |
|
Lubert Dorota |
wtorek 9:15-10:15. |
Gabinet pedagoga |
|
Malińska Iza |
środa 13.30 - 14.30 |
104b |
|
Niewiadomski Roman |
Środa 13.30 do 14.30 |
101 |
|
Ochab Dorota |
Poniedziałek 12.35- 13.35 |
pokój nauczycielski |
|
Pacholczyk zofia |
czwartek w godzinie od 13.30 do 14.30. |
logopeda |
|
Pietrzak Monika |
12.35 - 12.10 środa |
pokój nauczycielski |
|
Podwojska- Horbacz Ewa |
Czwartek12.45-13.45 |
303 |
|
Rusak Jolanta |
wtorek godzina 15.30-16.30 |
sala 301 |
|
Siejko Kamila |
czwartek 15.20 – 16.20 Co 2 tyg |
sala 102. |
|
Sielewicz Bogusława |
Pon 13.40-14.40 |
s.101 |
|
Stachowicz Patryk |
piątek 14:30 do 15:30 |
pokój nauczycielski |
|
Stasiewicz Ewelina |
środy 11.40-12.40 |
pokój nauczycielski |
|
Stemplińska Joanna |
poniedziałek od 11.45 do 12.45. |
świetlica |
|
Szyfman Małgorzata |
Środa godz.14 |
sala nr12 |
|
Śliwiak Anna |
Poniedziałek 13.30-14.30 |
Pok naucz |
|
Wcisła Natalia |
Wtorek,11.45-12.45 . |
Pokój nauczycielski |
|
Wolanowska Aleksandra |
poniedziałek 14.30-15.30- |
sala nr 105 |
|
Woś Eliza |
środy 15.30-16.30 |
305 |
|
Zęgota Anna |
środa 14:30 - 15:30 |
pokój nauczycielski |
|
Żylińska Jadwiga |
poniedziałki 10.40 - 11.40 |
305 |
|
Dziemidowicz Agnieszka |
czwartek 13.35-14.35 |
pokój nauczycielski |
REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025
- Szczegóły
- Kategoria: Ogłoszenia
Szanowni Rodzice
Zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Burmistrza Miasta Braniewa postępowanie rekrutacyjne 2024//2025 do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych rozpocznie się od marca. Dokumenty i szczegółowe informacje w sprawie rekrutacji dostępne do pobrania na stronie szkoły w zakładce: O nas /dokumenty/ rekrutacja 2024/2025.
Informujemy, że do obwodu Szkoły Podstawowej nr 5 im. Ziemi Braniewskiej w Braniewie przynależą następujące ulice: Botaniczna, Łąkowa, Moniuszki, Zielona, Sikorskiego, 700 Lecia, Dąbrowskiego, Słoneczna, Stefczyka , Gen. Grota –Roweckiego, Dembińskiego, Sowińskiego, Sucharskiego, Bema, Elizy Orzeszkowej , Fryderyka Chopina, Wałowa, Władysława Jagiełły, Kopernika, Mielczarskiego, Krasickiego, Elbląska(numery nieparzyste)oraz miejscowości z terenu gminy wiejskiej Braniewo: Glinka, Rudłowo, Zawierz
ZEBRANIA Z RODZICAMI KLAS UCZNIÓW I-VIII
- Szczegóły
- Kategoria: Ogłoszenia
18.01.2024 r.(CZWARTEK)
KLASA |
SALA |
GODZINA ZEBRANIA |
I A – H. IDZIKOWSKA |
302 |
1600 |
I B – KOLIBOWSKA M. |
304 |
1600 |
I C – WOŚ E. |
204 |
1600 |
II A - OCHAB D. |
205 |
1600 |
II B –WCISŁA N. |
202 |
1600 |
III A – ŻYLIŃSKA A. |
305 |
1600 |
III B – E.PODWOJSKA-HORBACZ |
303 |
1600 |
IIIC – . A. LEWANDOWSKA |
301 |
1600 |
IV A – FRĄCKIEWICZ D. |
302 |
1700 |
IVB – A.WOLANOWSKA |
105 |
1700 |
IV C – NIEWIADOMSKI R. |
101 |
1700 |
V A – A. ŚLIWIAK |
104B |
1700 |
VB – I. MALIŃSKA |
104A |
1700 |
VI A – KSIĄŻAK MARIA |
102 |
1700 |
VI B – ZĘGOTA ANNA |
305 |
1700 |
VI C – STACHOWICZ P. |
205 |
1700 |
VII A – JARMOŁA G. |
204 |
1700 |
VII B - CYGAN J. |
103 |
1700 |
VIII A – PIETRZAK M. |
202 |
1700 |
POZOSTALI NAUCZYCIELE PROWADZĄ DYŻURY W POKOJU NAUCZYCIELSKIM W GODZINACH 17.00- 18.00. WYCHOWAWCY IV-VIII POZOSTAJĄ W SWOICH SALCH DO GODZ 18.00. DYREKCJA JEST DO DYSPOZYCJI W SEKRETARIACIE 16.30-18.00
ZEBRANIA Z RODZICAMI KLAS UCZNIÓW I-VIII
- Szczegóły
- Kategoria: Ogłoszenia
Serdecznie zapraszamy Rodziców uczniów klas I-VIII na zebrania w dniu 13.09.2023
KLASA |
SALA |
GODZINA ZEBRANIA |
I A – H. IDZIKOWSKA |
302 |
1600 |
I B – KOLIBOWSKA M. |
304 |
1600 |
I C – WOŚ E. |
204 |
1600 |
II A - OCHAB D. |
205 |
1600 |
II B –WCISŁA N. |
202 |
1600 |
III A – ŻYLIŃSKA A. |
305 |
1600 |
III B – E.PODWOJSKA-HORBACZ |
303 |
1600 |
IIIC – . A. LEWANDOWSKA |
301 |
1600 |
IV A – GRABARSKA M. |
302 |
1700 |
IVB – A.WOLANOWSKA |
105 |
1700 |
IV C – NIEWIADOMSKI R. |
101 |
1700 |
V A – A. ŚLIWIAK |
104B |
1700 |
VB – I. MALIŃSKA |
104A |
1700 |
VI A – KSIĄŻAK MARIA |
102 |
1700 |
VI B – ZĘGOTA ANNA |
305 |
1700 |
VI C – STACHOWICZ P. |
205 |
1700 |
VII A – JARMOŁA G. |
204 |
1700 |
VII B - CYGAN J. |
103 |
1700 |
VIII A – PIETRZAK M. |
202 |
1700 |
POZOSTALI NAUCZYCIELE PROWADZĄ DYŻURY W POKOJU NAUCZYCIELSKIM W GODZINACH 17.00- 18.00. WYCHOWAWCY IV-VIII POZOSTAJĄ W SWOICH SALACH DO GODZ 18.00. DYREKCJA JEST DO DYSPOZYCJI W GABINETACH 16.30-18.00
GORĄCY POSIŁEK
- Szczegóły
- Kategoria: Ogłoszenia
Rodzice uczniów , którzy chcieliby skorzystać w roku szkolnym 2023/2024 z ”Gorącego posiłku „ prosimy o dostarczenie deklaracji korzystania z obiadów do dnia 08.09.2023r. do sekretariatu. Regulamin wydawania posiłków dostępny na stronie szkoły w zakładce „ O nas”.
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024
- Szczegóły
- Kategoria: Ogłoszenia
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się 4 września
KLASA |
SALA |
GODZINA |
OA |
3 - bud.świetlicy |
9.00 |
OB |
4 - bud.swietlicy |
9.15 |
OC |
12 - bud.świetlicy |
9.30 |
I A |
302 |
9.00 |
I B |
304 |
9.00 |
IC |
305 |
9.45 |
II A |
302 |
9.45 |
II B |
304 |
9.45 |
IIIA |
305 |
9.00 |
III B |
303 |
9.00 |
III C |
303 |
9.45 |
IV A |
202 |
9.00 |
IV B |
105 |
9.00 |
IV C |
101 |
9.00 |
V A |
104A |
9.00 |
VB |
104B |
9.00 |
VI A |
102 |
9.00 |
VIB |
205 |
9.00 |
VIC |
205 |
9.45 |
VII A |
204 |
9.00 |
VII B |
103 |
9.00 |
VIII A |
103 |
9.45 |